IV Kongres Młodej Nauki na Uniwersytecie Gdańskim

W dniach 11-13 lipca 2024 roku na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się IV Kongres Młodej Nauki, w ramach którego zaplanowany został panel dotyczący promocji i popularyzacji zasobów oraz działalności archiwów.

Celem panelu jest wymiana doświadczeń i analiza zagadnień związanych z podaną problematyką z uwzględnieniem zarówno pracowników, jak również użytkowników korzystających z zasobu przechowywanego we wszystkich typach archiwów. Zapraszamy młodych badaczy, którzy chcieliby wypowiedzieć się, jakie działania podejmowane przez archiwa z ich perspektywy są najefektywniejsze.

Panel poprowadzi doktorantka UG mgr Anna Siekierska (anna.siekierska@ug.edu.pl). Opiekę naukową sprawuje dr Anna Żeglińska (anna.zeglinska@ug.edu.pl).

Zachęcamy do zgłoszeń swojego udziału: https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/panele-2024/

Informacje organizacyjne na stronie kongresu.

Data publikacji: czwartek, 18. Kwiecień 2024 - 12:57; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Kwiecień 2024 - 12:58; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska